Dojazd

Pakiet zawodnika

Pomimo, iż Sieraków jest małym miasteczkiem położonym wśród jezior i lasów, można do niego dojechać szybko i komfortowo. Jest to sześciotysięczna miejscowość położona 15 km od Międzychodu i 65km na północny zachód od Poznania.

Dojazd z Poznania

Z Poznania i okolic zalecamy dojazd drogą nr 92 na Pniewy, a następnie obwodnicą Pniew na drogę nr 24 do Kwilcza.

Dojazd z północnego zachodu

Dla wszystkich dojeżdżających z okolic Szczecina polecamy kierowanie się drogą S3 do Gorzowa Wielkopolskiego, a następnie drogami 3 i 24 do Kwilcza.

Dojazd z południowego zachodu

Zalecamy dojazd drogą S3 przez Zieloną Górę i Świebodzin do Skwierzyny, a następnie drogą nr 24 do Kwilcza.

Dojazd ze wschodu Polski

Dla wszystkich dojeżdżających od strony Warszawy i Łodzi polecamy podróż autostradą A2 do węzła Nowy Tomyśl. Następnie proszę kierować się drogą numer 92 do Pniew, by następnie skręcić w lewo na obwodnicy Pniew w drogę nr 24 i dojechać do Kwilcza.

Dojazd z Kwilcza

Do Sierakowa najlepiej dojechać jest od miejscowości Kwilcz położonej około 10km od Sierakowa. Po dojeździe do Kwilcza drogą krajową nr 24 skręcamy w drogę wojewódzką nr 186, która po około 3,5km skręca w prawo, my natomiast zgodnie z tablicami informacyjnymi jedziemy dalej prosto do Sierakowa, poznając od tego momentu trasę kolarską. Po 5km dojeżdżamy do wypoczynkowej części Sierakowa z jeziorem Jaroszewskim i ośrodkiem TKKF po lewej stronie. Tutaj mieści się również baza zawodów.

Parkingi