Treningi

Treningi

i-Sport – oficjalny partner treningowy JBL Triathlon Sieraków

Szykujesz się do startu w JBL Triathlon Sieraków? Nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać pomocy? Masz ograniczoną ilość czasu na treningi i chcesz go wykorzystać jak najbardziej efektywnie pod kątem Twojego celu startowego? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Pod profesjonalną opieką i-Sport pomożemy Ci się przygotować do naszych zawodów! Usługa dostępna jest w całej Polsce.

Konsultacja trenerska i plan na start w prezencie

Opieka trenerska, indywidualny plan treningowy i dietetyczny za darmo przez pierwsze 3 tygodnie! Po tym okresie sami decydujecie czy chcecie kontynuować współpracę i przygotowywać się do startu pod okiem Trenera. Co należy zrobić, by skorzystać z prezentu? Wystarczy wejść na platformę treningową i-Sport i podczas rejestracji wpisać kod – TRITOUR2018. Oferta dla wszystkich startujących w zawodach z cyklu Tri Tour, dlatego przygotuj dowód zgłoszenia na zawody, który będziesz musiał/a przesłać swojemu Trenerowi w celu weryfikacji.

Co otrzymasz od i-Sport?

 • Indywidualny trener online
  Skuteczny trening i bezpieczna aktywność. Zadbaj o swoją systematyczność pod okiem osobistego Trenera.
 • Dieta i porady żywieniowe
  Żyj zdrowo i aktywnie. Korzystaj z diety ułożonej pod kątem Twoich nawyków i aktywności.
 • Spersonalizowany plan treningowy
  Każdy jest inny i ma inne potrzeby. Dlatego treningi dostosujemy do Twojego poziomu zaawansowania i trybu życia.
 • Filmy i materiały instruktażowe
  Możesz czerpać z wiedzy i doświadczenia najlepszych. Masz do dyspozycji materiały video i bazę artykułów z cennymi poradami.

O i-Sport?

i-Sport to platforma treningowa, która powstała z myślą o osobach, którym brakuje czasu, motywacji i profesjonalnego wsparcia do rozpoczęcia lub zwiększenia aktywności fizycznej. Sam wybierasz czas i miejsce swoich aktywności. Masz zdalny kontakty z trenerem w nieograniczonym wymiarze oraz dostęp do treningów i diety w każdej chwili.